İş Dünyası

BursaGB Güvenilir mi ? BursaGB Hakkında Bilgiler

Ekleyen: Emre Kendirci

Türkiye’de ki sayılı oyun ve e-pin satış sitelerinden biri olan BursaGB hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

Oyun ve e-pin satış sitesi BursaGB, 2007 Yılından bu yana faaliyet göstermekte olup, bünyesinde Webzen gibi bir çok MMO oyunun resmi Türkiye e-pin distribütörlüğünü üstlenmiştir. TrinkPay ismiyle tam anlamıyla bir kurumsal şirket haline bürünmüş, bir çok ödeme yöntemi ile tam kullanıcı odaklı ilerlemektedir. Ayrıca kendi ekibi bünyesinde oyun dünyasına kendisi de oyun geliştirip, yayımcılığını üstlenmeye devam etmektedir.

Ayrıca, GiST gibi bir çok oyun fuarlarında G2A gibi büyük çaplı firmalarla yer alması, hediyeler ve çekilişler düzenlemesiyle kullanıcılarını mutlu etmeye çalışmaktadır.

BursaGB ismi , Bursa’da kurulmasından geliyor ve GB’de ilk yıllarda GoldBar açılımıyla geçerli olsa da, sonradan temelli olarak GameBooster olarak değiştirilmiştir.

Tam detaylı bilgi için BursaGB Yöneticisi Mahmut TOK ile yapılan röportaj videosunu aşağıdan izleyebilir ve BursaGB hakkında tam anlamıyla bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

BursaGB Nedir? BursaGB Hakkında

BursaGB Nedir, BursaGB Güvenilir mi, BursaGB Hakkında Bilgiler, BursaGB , BursaGB Oyun Satın alma, Mahmut TOK, TrinkPay, TrinkPay Nedir, Kumpara, Kumpara Puan, Oyun Alışverişi, Oyun E-pin Satışı, BursaGB Oyun Satın alma

Yazar Hakkında

Emre Kendirci

Binlerce içerik ürettim ama şu biyografik bilgiyi bir türlü istediğim gibi yazamadım. Kendimi kısaca anlatmam gerekirse, bir çok medya kuruluşunda yer almış ve içerik üretmeyi kendine amaç edinmiş bir editörüm. Tabii bunun yanında bilişim ve grafik tasarım ile de ilgilendiğim söylenebilir...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com