En yeni Oyun Haberleri Yeni çıkacak

KONAMI, UEFA eSports TURNUVASINA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Ekleyen: Emre Kendirci

Konami Digital Entertainment B.V., 2018 PES LİGİ DÜNYA TURU’nun resmi UEFA Şampiyonlar Ligi eSports turnuvası olacağını doğruladı.

2009’dan beri KONAMI Avrupa futbolundaki en iyi futbol kulübünün belirlendiği turnuva olan UEFA Şampiyonlar liginin yeniden yaratıldığı lisans anlaşması ile Avrupa Birliği Futbol Fedarasyonu, UEFA ile birlikte çalışıyor.

“Bu sezonun PES eSports etkinliklerini ve oyuncular ile izleyicilerin UEFA Şampiyonlar Ligi markası ile daha fazla yakınlık kuracağı bu fırsatı heyecanla bekliyoruz” diyor UEFA Events SA Pazarlama Direktörü Guy-Laurent Epstein.

Konami Digital Entertainment Co., Ltd. Başkanı Hideki Hayakawa “Hem katılan oyunculara heyecan verici bir tecrübe yaşatmak hem de dünyanın her yerinden futbol fanlarına fiziksel etkinlikler ya da canlı yayınlar ile birinci elden yarışma imkanı tanımak için UEFA ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum” diyor.

PES 2018 Resmi Sitesi: https://www.konami.com/wepes/2018

Yazar Hakkında

Emre Kendirci

Binlerce içerik ürettim ama şu biyografik bilgiyi bir türlü istediğim gibi yazamadım. Kendimi kısaca anlatmam gerekirse, bir çok medya kuruluşunda yer almış ve içerik üretmeyi kendine amaç edinmiş bir editörüm. Tabii bunun yanında bilişim ve grafik tasarım ile de ilgilendiğim söylenebilir...

Yorum Yapın

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com